Блог 04.11.2019

ОГЛЯД КНИГИ РЕГІНИ БРЕТТ «БОГ ДАЄ ТАЛАНТИ ВСІМ»

А Ви знали, що у кожного із нас є свій талант? Мабуть так, але інколи Ви думаєте, що про Вас Бог забув, бо Ви не такі талановиті як, наприклад, Моцарт, Вівальді, Паваротті, де Ніро чи інші відомі співаки, композитори, актори… Не знаю, чому саме такий список вийшов, це не так важливо. Можливо Ви думаєте, що життєва місія теж притаманна таким людям, як Мати Тереза чи Ганді, проте це далеко не так. Вона є у кожного із нас. І саме про це розповідає авторка у своїй книзі.

Я часто повторюю, що кожен із нас важливий і прийшов у це життя із якоюсь метою. Уявіть собі, якщо б в містах не було двірників чи в компаніях прибиральниць? Який б вигляд мало наше середовище? Думаю, не дуже вражаючий. Кожна професія, кожна людина – важлива. Але важливим є ще те, як ми відносимось до своєї роботи. Бо можна бути просто продавцем продуктів, а можна бути першокласним ПРОДАВЦЕМ не тільки продуктів, а й щастя. Ваше покликання не обов’язково вказується у Вашому резюме чи на Вашій візитці, воно записане у Вашому серці.

Знаєте як зрозуміти чи людина любить свою роботу? Запитайте її ким вона працює. Якщо вона Вам відповість: «Я просто офіціант» і більше нічого, то повірте вона і є просто офіціантом. Проте, якщо вона Вам скаже, що вона дарує людям радість, спілкується, робить життя людей щасливим, але так, вона ОФІЦІАНТ і вона обожнює свою роботу, то Ви це не тільки зрозумієте, але й відчуєте в її захопленні. Все криється у нашому ставленні, у нашому сприйнятті. Можна до кінця життя бути «просто кимось», а можна бути надзвичайним.

Якщо Вам не подобається те, чим Ви зараз займаєтесь, то почніть діяти, змініть щось. Не бійтесь зробити перший крок чи ще гірше, не бійтесь залишити ту комфортну для себе зону. Я б назвала це: «Вилізти з-під теплої ковдри вранці». У книзі є така чудова історія про жаб. «На колоді сидять чотири жабки. Троє вирішили зістрибнути. Скільки жабок залишилося на колоді? – Чотири. Ті троє тільки «вирішили» зістрибнути, однак так і нічого не зробили». Тому зробіть уже нарешті той один маленький крок, який буде початком чогось великого.

У книзі авторка наводить 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя. Маленька книга для душі, для роздумів та чудових відповідей. Уроки, що змушують переоцінити власне життя.

Ось декілька цитат, які мені найбільше сподобались (не всі, власне, авторки, деякі із них теж процитовані):

1. «Життя – це не ті вдихи, що ти їх робиш. Це ті моменти, від яких тобі перехоплює подих».

2. «Цілься в Місяць. Навіть, якщо не влучиш, то принаймні опинишся серед зірок».

3. «Залишайся поряд із людьми, які тебе наповнюють, а не спустошують».

4. «Твою долю визначає вибір, а не випадок».

5. «Ніколи не відкладай життя «на потім».

6. «Життя – це те, що трапляється тоді, коли у тебе зовсім інші плани».

7. «Не намагайся бути найкращим у світі. Віддавай світові все найкраще, що є в тобі».

8. «Кожна мить є твоїм гуру».

9. «Сміливість – це коли тільки ти знаєш, що боїшся».

10. «У драмі життя немає маленьких ролей».

І це ще далеко не всі…

Рекомендую! Ви точно не пошкодуєте. Тепер одна із моїх улюблених у списку та одна із улюбленої трилогії Регіни Бретт. Крім цієї книги авторка видала ще дві: першою була «Бог ніколи не моргає» та «Будь дивом». Їх теж рекомендую додати у свій список.