close menu

Книги

Книги

Білл Гейтс. Бізнес зі швидкістю думки / / / У своїй книзі «Бізнес зі швидкістю думки» Білл Гейтс ділиться власними ідеями щодо організації бізнесу, заснованого на використанні інформаційних технологій. Цікавий погляд на дану тему з точки зору бізнесмена, для якого інформаційні технології – не самоціль, а чудовий інструмент для ефективного ведення бізнесу. У книзі наведено приклади успішного вирішення реальних бізнес-завдань, що стояли перед Microsoft та іншими відомими компаніями.

Волтер Айзексон. Стів Джобс / 2011 / Астрель, CORPUS / Ця книга – перша та єдина офіційна біографія Стіва Джобса – засновника Apple, однієї з найдорожчих та найуспішніших технологічних компаній у світі, та самого авторитетного гуру у світі високих технологій. Англійська версія біографії вийшла 24 жовтня в американському видавництві Simon & Schuster. Книга була написана за участю самого Джобса – власне, він і попросив Айзексона взятися за роботу над біографією. За час підготовки книги Волтер узяв близько сорока інтерв’ю у Джобса, опитав більше 100 людей із його оточення: родичів, колег, друзів, конкурентів.

Дональд Трамп. Думай по-крупному і не гальмуй / / / Це ім’я вам, звичайно, знайомо. Знаменитий мільярдер написав багато книг, одна з яких «Думай по-крупному і не гальмуй». Трамп дуже відверто демонструє свої прийоми ведення бізнесу. Він чесний, різкий і не залишає ілюзій щодо підприємництва. Дональд Трамп не намагається заспокоїти читача думкою, що успіху може домогтися кожен – удача любить наполегливих і сильних. Ті, хто продовжує візуалізувати гроші, так і залишаться в полоні приємних очікувань. Життя – сувора гра, в якій перемагає той, хто вміє говорити «ні».

Джордж Самюель Клейсон. Найбагатша людина в Вавилоні / / / Книга про прості істини і про те, як стати багатим. Все, що написав Клейсона, ми чули і читали сто раз, але знати і робити – зовсім не одне і те ж. Запам’ятайте правила поведінки, що призводить до успіху. Практика показує, що дотримання порад автора призводить людей до дивних проривів в життя. «Найбагатша людина в Вавилоні» – збірник вивірених, ділових і реальних рекомендацій.

Гай Кавасакі. Стартап / 2010 / Альпина Бизнес / «Стартап» – більш детальна розробка «Rework». Гай Кавасакі пояснює, як зробити ідею реально функціонуючою компанією. Книга призначена тим, кому набридла офісна робота і життя по кимось встановленим графіком. Якщо ви роздумуєте про фінансову незалежність і створення власного бізнесу, прочитайте «Стартап» – можливо, ви знайдете в ньому те, що зрушить довгі збори з мертвої точки. Гай Кавасакі відомий інвестор, оцінивши тисячі компаній, і він точно знає, як виглядає перспективний стартап. Дізнайтеся думку справжнього фахівця!

Олег Тиньков. Як стати бізнесменом / / / У своїй книзі Олег Тиньков ділиться життєвим досвідом, розкриваючи секрети свого становлення в якості одного з найвідоміших і успішних представників російського бізнес-пулу. Тиньков чесно розповідає все, що сам знає про бізнес і не соромиться зізнатися в тому, що коли він починав свій шлях у цій сфері, він практично ні в чому не розбирався і знав лише обмежену кількість тематичних термінів.

Олег Тиньков. Я такий як всі / / / Автор – мультимільйонер, засновник багатьох успішних проектів, власник банку і дуже товариська людина. Олег Тиньков – частий гість на телебаченні, він охоче дає інтерв’ю, і переписується в соціальних мережах. «Я такий як всі» – автобіографія з відвертою розповіддю про непростий шлях бізнесмена з початку 90-х років до наших днів. У книзі немає чітких інструкцій, виконання яких обіцяє стабільність і успіх, але в процесі читання Ви відкриєте нові мотивації в досягненні мети.

Роберт Кіосакі. Квадрант грошового потоку / / / «Квадрант грошового потоку» – класика жанру, але ніяк не відповідь на питання, як розбагатіти. У ній розглядаються фінансові виклики і цілі з різних точок зору. І при цьому автор на практиці підтверджує розумність наявності протилежних думок на одне й те саме явище. Книга дає уявлення про устрій суспільства. Розповідаючи про поділ всіх людей по типу мислення на чотири основні групи, автор пропонує самостійно визначити, до якої з них належить кожен із нас, і подумати, як можна перейти в іншу категорію. Звичайно, якщо поточний стан справ нас не влаштовує.

Роберт Кіосакі. Багатий тато, бідний тато / / / Книга Роберта Кіосакі «Багатий тато, бідний тато» порівнює його бідного батька з тими людьми, які постійно бігають в «Щурячі перегони», безпорадно намагаються вирватись з цього циклу, проте не в змозі задовольнити свої мрії про багатство через один значний недолік: відсутність фінансової грамотності. Тема книги зводиться до заклику бути сміливішим в бізнесі та підприємництві. Автор підкреслює це, надаючи безліч прикладів і зосереджує увагу на необхідності фінансової грамотності.