close menu

Перелік зареєстрованих проєктів (26/07/2021)

Перелік зареєстрованих проєктів (26/07/2021)

Перелік зареєстрованих проєктів-учасників акселераційної програми Еко-стартапів
(за абеткою, оновлено 26.07.2021)

  1. Artificialtutor (Піта Олександр Олегович, м. Київ)
  2. Eco election (Давидкова Катерина Максимівна)
  3. Eco-Water (Трелевський Олексій Тарасович, м.Івано-Франківськ)
  4. Eko Appka (Ребезюк Богдана Романівна, м. Варшава, Польща)
  5. First Digital Publisher (ГО “Український народний контроль за діджіталізацією”, м. Одеса)
  6. FOREST SITY (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  7. GREEN ROOFS OF HEALTHY CITIES (Вінницький національний аграрний університет, Колектив студентства та викладачів факультету агрономії та лісівництва, м. Вінниця)
  8. I love my planet! (Тодераш Деніс, 9 В клас,Чернівецька ЗОШ 11, м. Чернівці)
  9. IT-комплекс для моніторингу стану якості навколишнього середовища з використанням ІоТ (Гончаренко Артем Вадимович, м. Київ)
  10. Nest науково-виробниче підприємство з озеленення будівель в містах (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, м. Харків)
  11. PetCover (Бондар Вероніка Ігорівна – СЕО)
  12. Plastiqly (ГО “Країна цифрових ініціатив”, м. Київ)
  13. RE.VIVAL (кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефанка, м. Івано-Франківськ)
  14. Reverse (Сав’юк Роман Михайлович, м. Івано-Франківськ)
  15. SMART дерево – як центр громадської активності для популяризації технологій відновлювальної енергії (Компаніївська селищна рада Кіровоградської області)
  16. SORTGIDE (Творчий колектив – Yteam)
  17. STEM город (Комунальний заклад освіти “Середня загальноосвітня школа №97 імені П.І. Шкідченка” Дніпровської міської ради, м. Дніпро)
  18. Waste Recycling (Калинчук Андрій Васильович)
  19. Way-знайомство з Франківськом! (Дмитроняк Лілія Миколаївна, Фалько Даяна, м. Івано-Франківськ)
  20. Автоматизована система забору річкових засмічень (з можливістю подальшого їх перетворення на чисту енергію) (Маршалл Данііл Ігорович, м. Київ)
  21. Акустик (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  22. АпіХліб (Відокремлений структурний підрозділ “Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного університету”, м. Вінниця)
  23. Безпілотний авіаційний комплекс на сонячній енергії (Козей Ярослав Сергійович, м. Київ)
  24. Біологічне майбуття (Уманський національний університет садівництва, м. Умань, Черкаська обл.)
  25. Вирощування Ginkgo biloba L. та розробка профілактичних препаратів для покращення здоров’я людей проживаючих у мегаполісах (Сумський національний аграрний університет, м. Суми)
  26. Вирощування овочів в теплицях із застосуванням еко добрив (Бойко Анна Андріївна, м. Миколаїв)
  27. Вітчизняні SCF-технології (Творчій науково-технічний колектив із представників НАН та МОН України: ІГМР, ІМаг, КПІ, ІХП, м. Київ)
  28. Водний велосипед-катамаран малого опору (Інститут гідромеханіки НАНУ, м. Київ)
  29. Впровадження ресурсо – та енергозберігаючої технології регульованого використання дренажно-скидних вод рисових зрошувальних систем, що економить водні ресурси, знижує негативний вплив на навколишнє середовище і підвищує урожайність сільськогосподарських культур (Херсонський державний аграрно – економічний університет (ХДАЕУ) МОН України, творчий колектив наукової школи еколого-гідромеліоративних технологій, м. Херсон)
  30. Горіховий крафт (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  31. Дегідратор (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  32. Деревяні фотографії (Лаба Володимир Романович, Львівська обл., с. Підберізці)
  33. ДІти – друзі землі (Охрімець Олександра Андріївна, учениця 6 класу ліцею, м. Івано-Франківськ)
  34. Допомагаю природі! Дбаю про майбутнє! (Рубіжанський індустріально-педагогічний коледж, м. Рубіжне, Луганська обл.)
  35. Дрон рятівник (Котловий Олег Миколайович, м. Львів)
  36. Експериментальне розведення й інтродукція цінних лікарських рослин різного природоохоронного статусу в умовах культури (Творчий колектив кафедри біології та екології та дендрологічного парку “Дружба” ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, м. Івано-Франківськ)
  37. Енерго- та ресурсозбереження на теплових і атомних електростанціях шляхом використання вторинних енергетичних ресурсів (Кафедра теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Української інженерно-педагогічної академії, м. Харків)
  38. Енергоощадний дезінтегратор для відновлення гумусу ґрунтів (Відокремлений структурний підрозділ «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету», Вінницька область, м. Ладижин)
  39. Ерборістерія-інтеркропінг (Центр природного землеробства «Таврія Органік», м. Мелітополь, Запорізька обл.)
  40. Збереження місцепомешкань рідкісних видів денних метеликів (Rhopalocera) Украінських Карпат (Попов Сергій Георгієвич, с. Буківцьова, Закарпатська обл.)
  41. Збереження природного заліснення сільськогосподарських земель (Малашевська Олена Анатоліївна)
  42. Збереження та відтворення захисних лісових насаджень північно-східного Лісостепу України на прикладі досвіду ЄС (Сумський національний аграрний університет, м. Суми)
  43. Інформаційно-логістична платформа “Together” (Колектив студентів ВНАУ “Together”, Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  44. Компостування органічних відходів в дворах багатоповерхових будинків (ГО “Сто Відсотків”, м. Івано-Франківськ)
  45. Лабораторія ресайклінгу “Re:laboratory” (ГО “НУЛЬ ВІДХОДІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК”, Промприлад.Реновація, м. Івано-Франківськ)
  46. Лего & Еко цегла (Відокремлений структурний підрозділ “Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету”, Вінницька область, м. Немирів)
  47. МАгро (ТОВ «Монорґа», м. Запоріжжя)
  48. Мобільний додаток “Збереження біорізноманіття у твоїх руках» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, кафедра екології факультет природничо-географічної освіти та екології, м. Київ)
  49. Модернізація установки мікробіологічного очищення стічних вод хімічних підприємств (Литвиненко Валерія Анатоліївна)
  50. Нутрієва ферма (Тижай Павло Миколайович)
  51. Організаційно-економічний механізм реформування та регулювання енергетичного ринку в регіонах України (ГО “ІЕЕЕД”, ГО “Інститут економічних та еколого-енергетичних досліджень”, м. Луцьк)
  52. Організація виробництва солом’яних брикет (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, м. Харків)
  53. Отримання високооктанових палив за допомогою природних глин (Хмельницький національний університет, м. Хмельницький)
  54. Переробка біомаси ціанобактерій на біогаз та добриво (КрНУ ім. М.Остроградського, Полтавська обл., м. Кременчук)
  55. Питний мед – напій довголіття (Відокремлений структурний підрозділ “Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету”, Вінницька область, Жмеринський район, Чернятин)
  56. Підвищення екологічної якості вод АПК методом структуризації (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  57. Підвищення ефективності аграрного підприємництва шляхом переробки ріпаку на біодизель (Прикарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція ІСГ Карпатського регіону НААН, Коломийський відділ наукових досліджень, с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.)
  58. Піроліз пластиків (Творчий колектив, м. Рівне).
  59. Планета без відходів (Молодіжна ініціативна група Youngblood, ЕКОклуб м/п “Здибанка”, хризантем садівництво “Golden Flowers”, с. Бакош, Закарпаття)
  60. Повторне використання води при роботі аквадистилятора (Кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м.Івано-Франківськ)
  61. Поліграф-контроль (ТОВ Поліграф-центр, м. Київ)
  62. Продовольчий банк “ТАРІЛКА” (ГО “ТАРІЛКА”, м. Львів)
  63. Рекуператор (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  64. Родова садиба (Творчий колектив “Народний рух захисту Землі”, м. Житомир)
  65. Розробка екологічно безпечних технологій використання енергетичного палива України (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті, Луганська обл., м.Сєвєродонецьк)
  66. СМАРТ-МОДЕРАТОР (Вінницький національний аграрний університет, м. Вінниця)
  67. Соціальне підприємство “Сортувальна станція” (ГО “ВАЛЄ.О.” м. Черкаси).
  68. Соціальний антикризовий Екологічний Проект “Національна Безготівкова Унія” (Рубан Олександр Олександрович, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг)
  69. Створення біоферми із переробки органічних відходів HIFLY Recycling (ГО «EcologIF»/творчий міжкафедральний колектив Факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ)
  70. Студія екодизайна «Меліса» (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, м. Харків)
  71. Тканий носимий термоелектричний генератор (WearTEG) (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, м. Харків)
  72. Утилізація відходів пластику в дрібнозернистому бетоні без зниження міцності (Херсонський державний аграрно-економічний університет, м. Херсон)
  73. Цикл-3Д (Руденко Катерина Олексіївна, м. Одеса)
  74. Цілюща косметика (Відокремлений структурний підрозділ “Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету”, м. Могилів-Подільський, Вінницька область)