close menu

Акселератор

Акселератор

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Івано-Франківській області, який створений на базі Прикарпатського національного університету за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) оголошує конкурс стартап-проєктів.

Заявки приймаються з  15 вересня по 15 жовтня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються  студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/ZGnX6gkMt5pY84z59

Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники Програми отримають

Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримала можливість створити перший  Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Івано-Франківській області! Керівник групи та координатор регіонального акселератора GCIP – проректор з наукової роботи, професор Валентина Якубів, організатори: викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування Ірина Григорук та професор кафедрі фізики і хімії твердого тіла Любомир Никируй.

Регіональний акселератор, що  створений за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO), є результатом перемоги у грантовому конкурсі. Сума гранту – 30 000 USD.

Мета проекту – розбудова національного потенціалу для підтримки та просування інновацій у сфері чистих технологій шляхом створення пілотного регіонального клінтех акселератора у рамках GCIP Ukraine  у м. Івано-Франківськ на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Це сприятиме вирішенню проблем в регіоні, підтримці регіональних інноваційних клінтех стартапів, створення зелених робочих місць в регіонах України, підтримці та сприянні розвитку і впровадженні інновацій, поширення методології GCIP та розвитку підприємницької екосистеми на регіональному рівні в Україні

Програма акселерації Проекту ЮНІДО/ГЕФ – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки.  Над розвитком ідей та стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO, провідні міжнародні експерти (спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства), викладачі Прикарпатського національного  університету.

Учасники Програми отримають

Хто і як може подати заявку?

Заявки приймаються з  14 червня по 25 липня 2021 року.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за адресою: https://cutt.ly/0nUTec2

Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проекти повинні бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Стартап-проекти не повинні бути проектами із реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.